Раз. таб. бодита Д. Р.

 

Размерна таблица
SMLXL2XL
Гръдна обиколка80-86 см86-92 см92-100 см100-108 см108-116 см
Обиколка на ханш88-94 см94-100 см100-108 см108-116 см116-124 см
Дължина на торс68-72 см72-76 см76-78 см78-80 см80-82 см
Дължина на ръкав55 см56 см57 см57 см58 см

Тюлено боди без ръкав с апликация на рамото. 0896-1/0897-1

29.00 лв. 15.00 лв.

Боди без ръкав от памук и тюл. Фабричен код: 0896-1 прашка / 0897-1 бикина

Виж размерна таблица тук
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • Бикина
  • Прашка
Изчистване