Боди Д. Р.

 

 

Размерна таблица
SMLXL2XL3XL4XL5XL
Гръдна обиколка80-86 см86-92 см92-98 см98-104 см104-112 см112-120 см120-128 см128-136 см
Обиколка на ханш86-92 см92-98 см98-106 см106-112 см112-120 см120-128 см128-136 см136-142 см
Дължина на торс68-72 см72-76 см76-78 см78-80 см80-82 см82-84 см84-86 см86-88 см
Дължина на ръкав55 см56 см57 см57 см58 см58 см58 см59 см

Дамско боди от дантела и тюл. 0950/0951

49.00 лв. 40.00 лв.

Луксозно дамско боди. Фабричен код: 0950 прашка / 0951 бикина

Виж размерна таблица тук
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • Бикина
  • Прашка
Изчистване