Раз. таб. бодита Д. Р.

 

Размерна таблица
SMLXL2XL
Гръдна обиколка80-86 см86-92 см92-100 см100-108 см108-116 см
Обиколка на ханш88-94 см94-100 см100-108 см108-116 см116-124 см
Дължина на торс68-72 см72-76 см76-78 см78-80 см80-82 см
Дължина на ръкав55 см56 см57 см57 см58 см

Дамско памучно боди. 0539/0541-1

19.90 лв. 11.90 лв.

Памучно боди с дълъг ръкав и кръгло деколте. Фабричен код: 0539 прашка / 0541 бикина

Виж размерна таблица тук
  • S
  • L
  • Бикина
  • Прашка
Изчистване