Раз. таб. VEST - 0629 франсе

Размерна таблица
MLXL2XL3XL
Гръдна обиколка79-86 см86-92 см92-98 см98-102 см102-106 см
Обиколка на ханш80-90 см90-100 см100-110 см110-115 см115-120 см
Дължина55 см55 см58 см59 см61 см

Дамски потник V деколте райе. 0229

18.00 лв. 10.00 лв.

Дамски потник широка презрамка. Фабричен код: 0229

Виж размерна таблица тук
  • L
Изчистване