100% сатен 0364/0365

РазмерMLXLXXLXXXL
Гръдна обиколка110 см114 см118 см122 см126 см
Ханш100 см104 см108 см110 см122 см
Дължина66 см68 см69 см69 см70 см
Дължина на ръкав21 см21 см21 см23 см24 см

Дамска блуза сатен с паднало рамо. 0365

44.00 лв.

Дамска блуза сатен с къс ръкав и кръгло деколте. Фабричен код: 0365

Виж размерна таблица тук
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Изчистване