Боди Д. Р.

 

 

Размерна таблица
SMLXL2XL3XL4XL5XL
Гръдна обиколка80-86 см86-92 см92-98 см98-104 см104-112 см112-120 см120-128 см128-136 см
Обиколка на ханш86-92 см92-98 см98-106 см106-112 см112-120 см120-128 см128-136 см136-142 см
Дължина на торс68-72 см72-76 см76-78 см78-80 см80-82 см82-84 см84-86 см86-88 см
Дължина на ръкав55 см56 см57 см57 см58 см58 см58 см59 см

Антибактериалено боди дълъг ръкав. 1022/23

31.90 лв.

Дамски бодита полу-поло деколте от антибактериален памук. Фабричен код: 1022-прашка/1023-бикина

 

Виж размерна таблица тук
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • Бикина
  • Прашка
Изчистване